Site Ekle

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetleri evden eve nakliyat da ağaoğlu express 1990 yılında ankara da kurulmuş olup ankara ve tüm türkiye de evden eve nakliyat, ofis taşıma, parsiyel taşıma, gibi tüm nakliyat işlemlerinde siz degerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Öncelikle evden eve nakliyat işlemi nasıl yapılmaktadır?

Firmamız müşteri memnuniyetini ilke edinip bu işe başlamıştır. Daha sonra eşyalarınız tümüyle kolilenip, ambalajlanıp, taşıma vaziyetine getirilir. Elemanlarımız eşyalarınızı araca istiflenecek şekilde taşır. Eşyalarımızın taşıması bittikten sonra araç gideceği güzergaha doğru hareket eder. Eşyalarınız yeni evinize taşıması bittikten sonra montesi ve demontesi yapılması geren tüm mobilyalarınız hazır hale getirilir.

Her geçen gün taşımacılık sektöründeki en önemli ihtiyaçları iyi bir şekilde analiz ederek müşterilerimizin nakliyat hizmetlerinden olan beklentilerini karşılamaktayız. 1990 Yılından buyana çalışma faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederek son model kapalı çelik kasa nakliye araçlarımız ve alanında uzman personellerimiz ile Türkiye il sınırları içerisinde şehir içi, şehirlerarası taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Kurulduğumuz yıllardan bu yana ortalama olarak 200.000 müşterinin eşya taşımacılık hizmetinin vermiş olduğu duyguyla ve müşterilerimizden olumlu yorumlar ile Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında başarılı bir şekilde yoluna devam etmektedir.

Müşterilerimiz ile sürekli olarak iyi hizmet verme çabası içerisinde olan firmamız deneyim ve tecrübelerinin son noktasını sizler ile paylaşıyor olacağız. Her müşterimizin iyi bir nakliyat deneyimi olması bakımından sürekli olarak ar-ge ekibimizin önceden yapmış olduğu çalışmalar ile müşterilerimizin taşımacılık sektöründen olan beklentilerinizi biliyor, nakliyat sektöründe kaliteli çözümler üretmeye çalışıyoruz.

Siz değerli müşterilerimize lojistik sektöründe sunmuş olduğumuz en başta gelen hizmetlerimiz arasında evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı, ev eşyası ve parça eşyaların depolama hizmeti, asansörlü nakliyat alanların içerisinde çalışma faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Teknolojinin her geçen gün yeni bir boyut kazanması ile nakliyat sektöründeki olumlu gelişmeleri sizlere aktarıyoruz. Buna en iyi örnek olarak asansörlü nakliye sistemi diyebiliriz. Yüksek katlarda oturan müşterilerimizin eşyalarını güvenli ve hızlı bir şekilde taşıyabilmemiz için en çok kullanmış olduğumuz ekipmanlarımız arasında diyebiliriz.

Ankara evden eve nakliye şirketleri arasında “profesyonellik” kavramına her zaman vurgulayan firmamız taşıma öncesi ve sonrasında müşterilerimizin beklentilerinin bilincinde olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Hassas ve kaliteli bir taşımacılığın oluşması için nakliye öncesinde eviniz içindeki tüm eşyaların ambalajı birinci sınıf kaliteli malzemeler kullanılarak sağlanmaktadır. Taşıma ekipmanları önceden yerini alarak gerek asansörlü nakliyat hizmetiyle bir bütün halinde taşınan eşyalarınız aracımıza yüklenir ve yeni evinize eşyalarınızın transferi sağlanır.

Yurt içi ve yurt dışı taşımacılık hizmetlerinin tümünde eşyanızın maddi değeri ve miktarı göz önünde bulundurularak, riskli taşımacılığın oluşmaması bakımından her taşınan eşya sigorta kapsamı dahilinde taşınmaktadır.

Yaz aylarının gelmesiyle firmalar ürün ve hizmetlerini müşterilere tanıtabilmek için fuar alanlarına ihtiyaç duymaktadır. Ürün ve hizmetlerinizi fuar alanlarında tanıttıktan sonra firmamızdan fuar taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz.

Kurumsal hizmet alanlarımız içerisinde sunduğumuz diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için internet sitemizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Sektörde ileri bir boyutta olmamızın sebebi müşterilerimize her zaman kusursuz, ekonomik ve kaliteli hizmet sunmak olmuştur.

www.agaogluexpress.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Ankara Evden Eve Nakliyat burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Ankara Evden Eve Nakliyat gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.