Site Ekle

Ankara Elifoğlu Nakliyat

Taşımacılık hizmetleri Ankara’da sık sık görülen hizmetlerdendir. Özellikle en çok görülen hizmet ise ev taşıma hizmetidir. Ankara’da evden eve nakliyat firmaları çok bulunur. Kimisi evini Ankara’dan başka bir ile taşıtır, kimisi Ankara içi taşıtır.

Nakliyede bir kural haline gelen ambalajlama işlemi her zaman gerçekleştirilir. Pat pat ve battaniyeler ile veya koliler ile gerçekleştirilir. Küçük bardak gibi kırılacak eşyalar kolilenir büyük ağır eşyalar ise battaniye ve pat pat ile sarılarak götürülür.

Evlerde herkesin bildiği gibi ağır eşyalar bulunur konsol dolap beyaz eşyalar bulunur ve bunlar evlerde bulunan ağır eşyalardır. Bu eşyaların sarma işlemi sıkı bir şekilde yapılır eşyalar taşınırken ani bir hareketle bir yere çarptığında bir zarar gelmez. Taşımacılık görevlileri eşyalarda bir çizik bile olmasına izin vermezler. Eşyalarınız araçtada güvenli bir şekilde gidebilmesi için görevliler tarafından çok iyi bir istif yapılır.

www.ankaranakliyatsirketi.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Ankara Elifoğlu Nakliyat burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Ankara Elifoğlu Nakliyat gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.