Site Ekle

Animagift

Animagift bebeğiniz, çocuğunuz ya da sevdiğiniz herhangi birine Hediye edebileceğiniz kahramanı siz olan animasyon filmlerdir.

Yani diyelimki bebeğinizin 1. yaş gününde ona herkesten farklı bir hediye vererek, hayatınıza katıldığı andan itibaren, size yaşattığı güzellikleri, ölümsüzleştirmek ve bu süreci bir film tadında, sevdiklerinizle paylaşmak istiyorsunuz. www.animagift.com‘ da bulunan animasyonlardan birini seçip, çocuğunuzla çektiğiniz videoları, fotoğrafları bize gönderiyorsunuz. Gönderdiğiniz fotoğraf ve videolar, seçtiğiniz animasyonun hikayesine göre size özel olarak düzenlenip, her zaman zevkle seyredebileceğiniz, size özel bir animasyon film haline getiriliyor.

Ya da Annenize, Babanıza, özel günlerinde onlara ne kadar değer verdiğnizi gösterecek çok özel bir hediye vermek istiyorsunuz. Animagift, onlara ait fotoğraf ve videolarla, Herkesten farklı bir hediye sunma fırsatını size veriyor.

Yorum Gönder
1 Cevaplar

gerçekten çok değerli bir hediye olur. oğlumun doğum gününde  böyle bir şey yaptırabilirm aslında. fikir harikaa 🙂

Yorum Gönder

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Animagift burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Animagift gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.