Site Ekle

Ameliyat Oyunları

En sevilen oyunların başında bir de Ameliyat Oyunları bulunuyor. Ameliyat esnasında doktorların neler yaptığını herkes merak etmiştir. Ama hiç inceleme ya da görme fırsatları olmamıştır. İşte bu yüzden ameliyatoyunlari.us sitesini sizlere sunuyoruz. Çünkü burada cerrahi olarak görev yapacak ve doktor kıyafeti giyerek operasyonlara gireceksiniz. Yapacaklarınız sizlere söylenecektir. Kolaylık olması açısından bazı oyunlar Türkçe olarak hazırlanmıştır.

Ameliyat Oyunları

Anladığınız dili kullanabileceksiniz. Söylenenleri yerine getirebilirseniz hastaları kısa sürede iyileştirebilirsiniz.

Hastane içerisinde kafayı bozmak istemeyenlerdenseniz o zaman kategorilerden oda oyunlarını mutlaka ziyaret ediniz. Orada bulunanlar tamamen akıl ve zeka üzerine kurulmuştur. Ambulans sürebilir, hemşireleri giydirebilir ve doktorlarla çeşitli şakalar yapabilirsiniz.

Yorum Gönder
1 Cevaplar

Sizlere farklı alanlardan da bahsedeceğimizi söylemiştik. İşte bunlardan birisi ile yine karşınızdayız. Doktor Oyunu oynayarak onların mesleklerinin içine gireceksiniz. Gün içerisinde yaptığı işlere ortak olacak ve herşeye göz atacaksınız.
Doktor Oyunları ile mutlu ve sağlıklı yaşamanın formüllerini öğrenmek istiyorsanız hemen tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

ameliyatoyunlari.us/kategori/doktor-oyunlari.html

Trainer 3 Mayıs 2015
Yorum Gönder

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Ameliyat Oyunları burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Ameliyat Oyunları gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.