Site Ekle

Alo Su Kaçağı

İstanbul merkezli, Ankara ve İzmir‘de şubeleri olan profesyonel hizmet veren tesisat firmasıdır. Su kaçağı, kanal açma, lavabo açma gibi tesisat problemlerinizi kırıp dökmeden tamir ediyor ve sizlere hem zaman hem de para kaybından kurtarıyoruz. Su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetimiz garantilidir. Memnun olmadığınız hizmetimiz için asla ücret talep etmiyoruz. Su kaçağı tespiti işlemini ve tamirini kendi kendinize yapmayın, ya da mahalle tesisatçılarından destek almayın. İşinde uzman ve teknolojiyi takip eden profesyonel tesisatçılardan destek alın. Teknoloji diyoruz çünkü kırmadan su kaçağı tespiti için üretilmiş özel cihazlar kullanılmakta ve bu tür aletleri sadece profesyonel tesisatçılar kullanmaktadır.

Peki bu kırmadan su kaçağı bulma işi nasıl yapılıyor?

Termal kamera diye tabir edilen sistem su sızıntısı ya da su kaçağının yerini noktasal olarak bulmaktadır. Hal böyle olunca local bölge kırılır ve tamiri kısa sürede yapılarak evinizin ya da iş yerinizin inşaat haline gelmesi engellenmiş olur.

Firmamızın internet sitesine tıklayarak tesisat sorunları ile ilgili bütün bilgilere ulaşabiirsiniz.

www.alosukacagi.com/su-kacagi-bulma/

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Alo Su Kaçağı burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Alo Su Kaçağı gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.