Site Ekle

Akustik Panel

Akustik Panel Akustik Kaplama Duvar Panelleri

Akustik Duvar Panelleri [Gürültü emici panolar & Ses yutucu paneller]
Kumaş Kaplı Akustik Panel: Akustik Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir. Model ve renk seçenekleri için Gökçe Akustik teknik ofisi ile görüşünüz. Akustik Kumaş Kaplı panellerde uluslararası sertifikalı kumaşlar kullanılmaktadır.

Projesinde belirtilen yerlerde, Panel yüzeyi, darbe dayanımlı güçlendirilmiş akustik kumaş ile kaplanmış; kenarları güçlendirilmiş, yoğun trafikli, darbe riski olan mekanlar için uygun yoğun ses yutucu panel yapılacaktır. Teknik özellikleri aşağıdaki gibidir.

Teknik özellikleri;

Nem dayanımı: %95
Ses yutma: 1 NRC
Ağırlık: 4 kg/m2
Renk: Beyaz

KULLANIM ALANLARI:
Tüm çok amaçlı salonlar, call center, çağrı merkezleri, oditoryumlar, ofisler, toplantı odaları, oteller, tiyatrolar, diskolar, sinemalar, restoranlar, kamu binalarında, spor salonlarında kullanılmaktadır.

Aktav Akustik Kumaş Kaplı Paneller.

Akustik Kumaş Kaplı Panel: B1 Yanmaz, 090 – 095 Ses Yutma Kat Sayısı

Akustik Duvar Paneli; Bir salonun en önemli materyellerinden biri olan olan akustik duvar paneli, salonda yapılan bir oyun, konferans veya izlenen bir film esnasında hoparlörden çıkan sesin duvara çarpıp yankılanması ile sonradan çıkan seslerle karışır ve anlamsızlaşır işte bunu önlemek amacıyla müşterilerine daha fazla seçenek sunan ve en kaliteli hizmeti veren cinekon salonda ses akustiğini sağlarken salonun dekorayonunuda göz önünde bulundurarak kurumlara özgü renk ve farklı tasarımlar uygular.

www.akustikpanel.org

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Akustik Panel burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Akustik Panel gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.