Site Ekle

Akademi Haber

Akademi Haber, lisansüstü eğitim, doktora, akademik kariyer ve akademisyenlik mesleklerine ilgi duyan ve bu mesleğin içinde bulunanlara yönelik olarak hizmet veren bir haber sitesidir. Ülkemizde faaliyet gösteren Yüksek Öğretim Kurumları, Üniversiteler, Fakülteler ve Enstitülere güncel haberleri, gelişmeleri ve duyurular sitenin ana temasını oluşturmaktadır.

Akademi Haber’de yüksek öğretim kurumlarına ilişkin akademik faaliyetler, konferans, panel ve sempozyum gibi etkinliklere ait güncel duyuru ve haberlere de erişebilirsiniz. Ayrıca siteden yüksek öğretim kurumlarına yönelik sınavlar, sınav duyuruları yanında, güncel araştırma görevlisi, okutman, öğretim görevlisi ve öğretim üyesi ilanlarını da takip edebilirsiniz.

Site ile birlikte hizmet veren Akademi Forum sayfası üzerinden akademik dünya ve akademik sorunlara ilişkin paylaşımda bulunabilir, tartışmalara katılabilir ve kafanıza takılan meselelerle ilgili sorular sorabilirsiniz.

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Akademi Haber burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Akademi Haber gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.