Site Ekle

Ağaç Kakan – Gücümüzü Doğadan Alıyoruz!

Tesbih birçok din tarafından kullanılan dini bir objedir. Türk Tesbih Sanatı ise altın çağını yaşıyor, bu nedenle de son zamanlarda aşırı bir ilgi var, nasıl yapıldığını merak eden ve ilgi duyan oldukça fazla hobi sever var, tesbih yapmak isteyen hobi severler ve profesyonel şahıs ve atölyelerin ekipman ve hammadde ihtiyacını karşılamak, bunun yanı sıra kendi ürettiğimiz tesbihleri ve proje ortağı olarak çalıştığımız atölyelerin üretmiş oldukları tesbih ve diğer sanatsal ya da zanaatsal ahşap obje ve projeleri son kullanıcıya satmaktır. Bunun yanı sıra sitemizde hem genel olarak hobi severlere, doğa severlere kendi hobilerini yapabilecekleri alet ve ekipmanlar ile ahşap işlemeye yönelik sanatkarların ihtiyaç duydukları ekipmanların satışını sunmaktır.

Ağaç Kakan - Gücümüzü Doğadan Alıyoruz!

Sitemize genel olarak tesbih, tesbih hammaddeleri, tesbih hammaddesi, tesbih hammaddesi satışı, tesbih yapımında kullanılan aletler, tesbih tornası, cnc router uçlar, proxxon, dremel, ceta, optimum, scheppach makineleri, dura-grit zımpara ve aşındrıcılar, sulu tane kesim makineleri, tesbih tormaları, kuka, wenge, kral ağacı, egzotik ağaçlar, yılan ağacı, katalin, katalin satışı, kehribar, bufalo boynuzu, tagua nuts, matkap uçları, konik mil, konik mil dayaması, tesbih yapımında kullanılan hss bıçaklar, sütunlu matkaplar, mandrenlerin satışı mevcuttur.

www.agackakan.net

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Ağaç Kakan – Gücümüzü Doğadan Alıyoruz! burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Ağaç Kakan – Gücümüzü Doğadan Alıyoruz! gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.